Fotky

Dne 6. června jsme se my, šesťáci, konečně dočkali! Ráno v 8:00 hodin jsme z autobusu zamávali svým rodičům ukrytým pod deštníky a spolu s našimi paními třídními učitelkami a panem Hůlkem vyrazili vstříc zážitkům na dlouho očekávanou školu v přírodě.

Naším cílem se stala Trhová Kamenice – rekreační areál Sluníčko. Zde nás již netrpělivě vyhlíželi naši lektoři, kteří si pro nás na celý týden připravili pestrý program s názvem „Vyloupená pyramida“. A že to byl týden plný zábavy, nových poznání, legrace se spolužáky, bojovného ducha v soutěžích a krásného výletu do skanzenu na Veselém kopci, to nám opravdu věřte! Od ranní rozcvičky v 7:15 hodin s panem Hůlkem až po večerní program zakončený ve 21:00 h. jsme se opravdu nenudili.  Snad se na nás, maminky, nezlobíte, že jsme vám přivezli domů hromadu špinavého prádla nejen od trávy. Vždyť jsme trávili celé dny venku, protože nám počasí přálo.  Na louce, v lese, na hřišti jsme se všichni s velkým nadšením pouštěli do her a soutěží.  Na souboj ve hře Želvičky budeme dlouho vzpomínat. A také na táborák, písničky, na dobrou kuchyni a na závěrečnou diskotéku a úžasnou tombolu, kde každý měl připravenou svou výhru.

Pro většinu z nás nebylo vůbec důležité, kdo boj o poklad nakonec vyhraje, kdo bude první a kdo poslední v soutěži v úklidu pokojů.  O tom svědčí  i slzičky v očích některých z nás v pátek 10. 06., když jsme vystoupili z autobusu před školou. Mnohým z nás se domů nechtělo, i když jsme se na vás, milí rodiče, moc těšili!

Po dlouhé době jsme byli spolu. Spolu se svými spolužáky a kamarády z ostatních 6. tříd. Užili jsme si to! Milí rodiče, milé paní učitelky, pane Hůlku a naši milí lektoři, moc vám děkujeme!

Vaše   6. A, 6. B, 6. C a 6. D
Kontakt

Adresa:

Tylovo nábřeží 1140
500 02 Hradec Králové

E-mail:

skola@zsgocarova.cz

Telefonní spojení


Kancelář školy
495 019 011
Mateřská škola
495 444 421
Školní družina
495 019 041
Školní jídelna
495 019 050

Mapka